قبلی

خدمات پرونده تعزیرات

تخلفات تعزیرات حکومتی به تخلفاتی اطلاق می‌شود که به منظور حفاظت از حقوق مصرف کننده در زمینه‌های اقتصادی، صنفی و بهداشتی و درمانی، مورد مجازات قرار می‌گیرند. وکیلان تعزیرات حکومتی نیز وکلایی هستند که تخصص خود را در راستای مشارکت در پرونده‌های تخلفات تعزیرات حکومتی قرار داده‌اند و دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه تخلفات تعزیرات حکومتی هستند. گروه وکلای کاشانی کیا، با ارائه بهترین راهکارها آماده است تا به شما در این زمینه کمک کند.

چرا آکادمی کاشانی کیا؟

تیم متخصص و با تجربه

مشاوره آنلاین و حضوری

ارائه مناسب‌ترین راهکارها

درباره خدمات پرونده تعزیرات

سازمان تعزیرات حکومتی، یک نهاد دولتی است که در سال ۱۳۷۳ بر اساس قانون اصلاح قانون تعزیرات حکومتی تأسیس شد. این سازمان تحت نظارت وزارت دادگستری فعالیت می‌کند و به عنوان یک مرجع غیر قضایی مختص به رسیدگی به تخلفات اقتصادی، صنفی و بهداشتی عمل می‌کند. برخی از این تخلفات شامل کم فروشی و تقلب، احتکار، عدم اعلام قیمت کالاها و خدمات، عدم ثبت نام واحدهای صنفی و غیره است. سازمان تعزیرات حکومتی مسئولیت رسیدگی به این تخلفات را در سراسر کشور بر عهده دارد.

تخلفات مذکور در قانون تعزیرات حکومتی مصوب ۱۳۶۷ توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تعریف شده است و شامل موارد زیر می‌شود: گران‌فروشی، کم‌فروشی و تقلب، احتکار، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت، اخفا و امتناع از عرضه کالا، عدم صدور فاکتور، عدم اجرای ضوابط قیمت‌گذاری و توزیع، عدم اجرای تعهدات واردکنندگان در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی، نداشتن پروانه کسب واحدهای صنفی.

وکیلان تعزیرات حکومتی با تسلط بر این تخلفات، در تمامی این موارد آشنا و با توجه به آن‌ها عملیات قضایی را آغاز و یا دفاع می‌کنند. هر یک از این موارد می‌تواند موضوع یک پرونده جداگانه با تشریفات و دعواهای خاص خود باشد که وکیلان تعزیرات حکومتی نقش مهمی در رسیدگی به آن‌ها ایفا می‌کنند. تخلفات تعزیرات حکومتی توسط سازمان تعزیرات حکومتی بررسی می‌شوند.

درباره آکادمی کاشانی کیا

هدف آکادمی کاشانی کیا ارتقا و افزایش سطح علمی مشاورین املاک و صاحبان آژانس‌های املاک در زمینه مبانی دلالی علمی املاک و پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت در سراسر ایران بوده. آکادمی کاشانی کیا دارای مجوز رسمی نشر دیجیتال سرآمد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و فعالیت‌های ما در راستای فرهنگ‌سازی و افزایش سطح علمی صنف املاک و دلالان بازار املاک است.

سوالات متداول

خدمات پرونده‌های تعزیرات حکومتی شامل مشاوره حقوقی، ثبت شکایت، تدوین راهکارها، نمایندگی در دادگاه، پیگیری پرونده و مذاکره است.

دوره های املاک و مستغلات برای طیف گسترده ای از افراد، از جمله مشاوران املاک مشتاق، کارگزاران، مدیران املاک، سرمایه گذاران و هر کسی که علاقه مند به درک بازار املاک و مستغلات است، مناسب است. چه در این صنعت جدید باشید و چه به دنبال پیشرفت شغلی خود هستید، دوره املاک و مستغلات می تواند سودمند باشد.

درخواست ثبت خدمات

درباره خدمات ما اگر سوالی دارید؛ فرم را تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.