قبلی

خدمات مالیاتی

اگر کسب‌وکاری دارید، یکی از کارهای مهم شما که باید سالانه انجام شود، محاسبه و پرداخت مالیات است. و یا حتی اگر مالک ساختمان و ملکی هستید و درگیر فرآیندهای پیچیده مالیاتی ملکی شده‌اید مجموعه کاشانی کیا اینجاست تا با توشه‌ای از ۳۰ سال تجربه، شما را در این راه همراهی کند.

چرا آکادمی کاشانی کیا؟

تیم متخصص و با تجربه

مشاوره آنلاین و حضوری

ارائه مناسب‌ترین راهکارها

سایر خدمات مالیاتی

مالیات بر عملکرد

مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر تراکنش‌ها

خدمات حسابرسی

درباره خدمات مالیاتی

آیا صاحب کسب‌وکاری هستید و در خواندن و تفسیر قوانین مالیاتی به مشکل برخورده‌اید؟ واقعیت این است که قوانین و بخشنامه‌های متعدد نظام مالیاتی روزبه‌روز در حال پیچیده‌شدن هستند و درک جزئیات آن، برای کسانی که دانش حقوقی ندارند، دشوار است.

این جا است که نقش وکلا و مشاورین خدمات مالیاتی بسیار پررنگ می‌شود. مجموعه کاشانی کیا، خبره‌ترین وکلای مالی ایران را گرد هم آورده و به بزرگ‌ترین تیم‌های مالی کشور، در زمینه پرداخت مالیات منصفانه مشاوره می‌دهد.

برای مشاوره مالیاتی برای هر کسب‌وکاری که دارید، می‌توانید روی خدمات مجموعه کاشانی کیا حساب کنید. سابقه ۳۰ساله مجموعه کاشانی کیا در انجام پروژه‌های مالیاتی مخصوصاً حوزه املاک، شما را از هر مرجع دیگری بی‌نیاز می‌کند.

مزایای خدمات مالیاتی کاشانی کیا

در دنیای امروز، قوانین و بخشنامه‌های جدید نظام مالیاتی چالش‌های زیادی برای صاحبان مشاغل ایجاد می‌کنند. افراد عادی نمی‌توانند درک درستی از ابهامات و تناقضات قوانین مالیاتی داشته باشند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند.

 آشنا نبودن با قوانین مالی و مالیاتی باعث می‌شود اشخاص حقیقی و حقوقی تصمیمات نادرستی بگیرند و خسارت‌های زیادی به مجموعه تحمیل شود.

کمک‌گرفتن از تجربیات موفق مشاوران خبره مجموعه کاشانی کیا، به صاحبان مشاغل کمک می‌کند با تمام زوایای مبهم قوانین مالیاتی آشنا شوند و از امکان معافیت‌های مالیاتی و تخفیفات دولتی در زمان درست مطلع شوند.

خدمات مالیاتی کاشانی کیا شامل چه مواردی است؟

برون‌سپاری امور مالیاتی یک امر رایج در بین کسب‌وکارهای بزرگ است. با گسترش کسب‌ وکارها و پیچیده‌تر شدن امور اقتصادی، صاحبان یک کسب‌وکار به مشاورین متخصص نیاز دارند که در زمینه خدمات مالیاتی و حسابداری از توانمندی بالایی برخوردار باشند و بتوانند از هدر رفتن منابع مالی جلوگیری کنند.

تیم مالی مجموعه کاشانی کیا تمامی امور مربوط به تکالیف مالیاتی کسب‌وکارها را انجام می‌دهد. این تکالیف شامل موارد زیر می‌شود:

 • تهیه و ارائه لیست مالیات حقوق کارکنان
 • تهیه و ارسال اظهارنامه‌های مالیاتی
 • تهیه و ارسال صورت معاملات فصلی
 • ثبت دفاتر قانونی 
 • حضور در مراحل رسیدگی مالیاتی

 

خدمات مالیاتی مناسب چه کسانی است؟

همه افراد حقیقی و حقوقی که کسب‌وکاری دارند برای تنظیم اظهارنامه‌ها، بستن صورت‌های مالی، مذاکره با ممیزین اداره مالیاتی نیاز به مشاوره تخصصی مالی و حسابداری دارند.

وکلای تراز اول تیم کاشانی کیا به همه اصناف و مشاغل مشاوره مالی (با سابقه تخصصی در زمینه مشاوره املاک) می‌دهند. تمام کسانی که در بخش‌‌هایی برنامه‌ریزی، سازماندهی، سرمایه‌گذاری، پس‌انداز و مدیریت بودجه سازمان‌ها فعال‌اند، می‌توانند با دریافت مشاوره، تصمیمات مالی درست‌تری بگیرند.

انواع روش‌های ارائه خدمات مالیاتی در مجموعه کاشانی کیا

روش‌های ارائه خدمات مشاوره در مجموعه کاشانی کیا، باتوجه‌به نیاز کسب‌وکار شما تعیین می‌شود. بعد از تماس اولیه با مجموعه، در فرایندی قرار می‌گیرید که مشاوران، مودیان را برای شناخت بهتر قوانین مالیاتی راهنمایی می‌کنند.

بسته به نیازی که دارید، مشاوران ما راهکارهای لازم برای تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، ارزش‌افزوده، رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی شرکت‌ها و تعیین تکلیف بدهی‌های مالیاتی، بررسی و رسیدگی کامل به صورت‌های مالی و سوابق مالیات بر عملکرد را به شما ارائه خواهند داد.

چگونه از خدمات مالیاتی کاشانی کیا استفاده کنیم

طبق قانون ایران فعالیت‌های اقتصادی به دسته‌های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری تقسیم‌بندی می‌شوند. هر کدام از این دسته‌های شغلی تکالیف مالیاتی مجزایی دارند و اظهارنامه متفاوتی می‌نویسند.

هر شخص حقیقی یا حقوقی که فعالیت اقتصادی انجام می‌دهد و درآمد دارد، موظف به پرداخت مالیات است. سطح خدمات مالیاتی مجموعه کاشانی کیا، طبق نیاز هر کسب‌وکار تعریف می‌شود و بسته به حجم فعالیت، میزان تراکنش مالی، نوع فعالیت و… متفاوت خواهد بود.

چرا باید از خدمات مالیاتی کاشانی کیا استفاده کنیم؟

برند کاشانی کیا نامی آشنا در صنف املاک است. تیم متخصص و باتجربه مشاورین این مجموعه بیش از ۳۰ سال است که در کنار برقراری نشست‌های معاملاتی موفق، به برگزاری دوره‌های ارتقای سطح و فرهنگ‌سازی مشاوران املاک می‌پردازد.

در کنار فعالیت‌های آموزشی موفق، مجموعه کاشانی کیا باتکیه‌بر اعتبار و تجربه ۳۰ساله، در زمینه مشاوره‌های حقوقی و مالی نیز پیشتاز است و بار ارائه مشاوره در تمام زمینه‌های مالی و مالیاتی، سعی در بهبود وضعیت و پویایی کسب‌وکارها دارد.

درباره آکادمی کاشانی کیا

هدف آکادمی کاشانی کیا ارتقا و افزایش سطح علمی مشاورین املاک و صاحبان آژانس‌های املاک در زمینه مبانی دلالی علمی املاک و پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت در سراسر ایران بوده. آکادمی کاشانی کیا دارای مجوز رسمی نشر دیجیتال سرآمد از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و فعالیت‌های ما در راستای فرهنگ‌سازی و افزایش سطح علمی صنف املاک و دلالان بازار املاک است.

سوالات متداول

اصلی‌ترین خدمات تیم مالی کاشانی کیا به این شرح است:

 • مشاوره و خدمات مالیاتی در زمینه اظهارنامه ارزش‌افزوده، خرید و فروش، مالیات حقوق، مالیات اجاره و عملکرد 
 • مشاوره برای تدوین حساب‌های مالی پایان سال
 • انجام خدمات اظهارنامه مالیاتی برای پرداخت ارقام معقول و منصفانه
 • تکمیل مدارک و مستندات مالیاتی برای کاهش ریسک پرونده مودیان
 • همراهی و حضور در جلسه‌های مالیاتی در کنار شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ارائه خدمات پیش حسابرسی و حسابرسی مالی و رفع نواقص
 • ارائه خدمات آموزشی و رفع اشکال برای تیم مالی

فرقی نمی‌کند شخص حقیقی یا شخص حقوقی هستید، اگر درگیر فرآیندهای پیچیده مالیاتی شده‌اید، مجموعه کاشانی‌کیا شما را در این مسیر همراهی می‌کند.

درخواست ثبت خدمات

درباره خدمات ما اگر سوالی دارید؛ فرم را تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.