قبلی

دوره آموزشی سرمایه‌گذاری املاک

دوره سرمایه‌گذاری املاک، یک راهنمای جامع درباره تمام مسائل مربوط به خرید‌و‎‌فروش املاک است. افراد با شرکت در این دوره، سود‎ساز‌ترین املاک را جهت سرمایه‌گذاری انتخاب و اشتباهات خود را به حداقل می‌رسانند. 

۱۲۰۰
دانش آموخته
۱۲۰۰
مدرک ارائه شده

چرا آکادمی کاشانی کیا؟

ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

دوره های پروژه محور و عملیاتی

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ

پشتیبانی و مشاوره

دوره‌های آموزشی سرمایه‌گذاری املاک

فایل‌یابی

ملک‌های لاکچری

فروش ملک اداری

مهندسی ریسک

مدیریت فروش

درباره دوره آموزشی سرمایه‌گذاری املاک

خرید‌و‌فروش خانه یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری‌ ممکن است؛ اما نه خرید هر ملکی!

اگر بعد چند معامله متوالی هنوز نتوانسته‌اید سود کنید یا مبلغ سودتان آنقدر کم بوده که همچنان از تورم عقب‌مانده‌اید، نگران نباشید!

از پیدا کردن یک ملک خوب گرفته تا مدیریت ریسک در خرید، هر کدام اسرار خاصی دارد که حرفه‌ای‌ها هرگز به شما نمی‌گویند! اما دوره سرمایه گذاری ملاک آکادمی کاشانی کیا اینجاست تا رموز یک معامله سود‌بخش در بازار املاک را به شما آموزش دهد.

دوره خرید و فروش املاک شامل موضوعات زیر است:

 • ده‌ها ساعت جلسات آموزشی تجربه‌محور 
 • روش‌های کاربردی فروش
 • خرید املاک لاکچری و مدیریت ریسک


سرمایه‌گذاری و خرید‌‌و‌فروش در املاک

با توجه به تورم موجود در جامعه همه ما به‌دنبال راهی برای کسب سود در کنار حفظ ارزش پول هستیم. یکی از مطمئن‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری از گذشته تا کنون، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. با سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، خرید‌و‌فروش به موقع املاک و شناسایی فرصت‌های مناسب می‌توانیم علاوه بر پشت‌سر گذاشتن تورم، دارایی‌های خود را نیز توسعه دهیم. 

فرض کنید تابستان امسال ده میلیارد تومن پول داشتید و یک ملک به همین قیمت خریدید. سپس، زمستان، ملک را  با قیمت ۱۱ میلیارد می‌فروشید. در همان تابستان خانه ۱۰ میلیاردی دیگری برای خرید وجود داشت که زمستان ۱۲ میلیارد به‌فروش رسید. در چنین شرایطی با‌وجود این‌که شما ۱ میلیارد سود کرده‌اید؛ اما یک میلیارد دیگر به‌عنوان «هزینه فرصت» از دست داده‌اید.

توجه داشته باشید که هزینه فرصت به‌معنای فرصتی است که وقتی تصمیم می‌گیرید یک فرصت را نپذیرید و به‌جای آن فرصت دیگری را انتخاب کنید، از دست می‌دهید . در این مثال، با خرید و فروش ملک اول، شما فقط ۱ میلیارد تومان سود کسب کرده‌اید.در حالی که اگر به جای آن، خانه دیگری را خریداری کرده بودید و آن را به قیمت بالاتری فروخته بودید، ممکن بود بیشتر از ۲ میلیارد تومان به‌دست آورید.

مسئله مهم در سرمایه گذاری املاک و مستغلات، خرید یک ملک مناسب است که بتواند در مدت زمان مورد نظرمان بیشترین سود را بدهد و هزینه فرصت کمتری بپردازیم. در دوره آموزشی سرمایه گذاری در املاک، آخرین متد‌های پیدا کردن مناسب‌ترین ملک را به شما یاد خواهیم داد.

 

اهمیت سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه‌گذاری در املاک یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد و افزایش دارایی‌هاست. خرید‌و‌فروش املاک نیز به عنوان یک راه مطمئن و پرسود برای سرمایه‌گذاران عمل می‌کند. در ادامه، به اهمیت سرمایه‌گذاری در املاک و مزایای آن می‌پردازیم.

افزایش دارایی: با سرمایه‌گذاری در املاک می‌توانید دارایی‌های خود را افزایش دهید. با خرید‌و‌فروش ملک‌ها و استفاده از روش‌های سودآوری مانند اجاره دارایی‌ها، می‌توانید دارایی‌های پایدار و پرسودی را تأمین کنید.

درآمد از اجاره: املاک مثل یک منبع درآمد ثابت عمل می‌کنند. اجاره ملک‌ها و درآمد حاصل از نگهداری و فعالیت‌های مستغلات، در بلندمدت باعث امنیت مالی و درآمد پایدار شما می‌شود.

رشد سرمایه: با مدیریت مناسب و زمان‌بندی خرید و فروش املاک، می‌توانید سرمایه خود را بطور قابل توجهی افزایش دهید. با تحلیل بازار، خرید در زمان مناسب و فروش در زمانی که قیمت‌ها بالاتر است، می‌توانید به سود قابل ملاحظه‌ای دست پیدا کنید.

تنوع سبد سرمایه‌گذاری: با سرمایه‌گذاری در املاک، می‌توانید سبد سرمایه‌گذاری خود را تنوع بخشیده و ریسک‌ها را پخش کنید. با توزیع سرمایه در املاک و استفاده از فرصت‌های سودآور مختلف، می‌توانید ریسک سرمایه‌گذاری خود را کاهش دهید.

 

درباره دوره سرمایه گذاری املاک

در دوره سرمایه گذاری املاک آکادمی کاشانی‌کیا، شما از صفر تا صد هر آنچه را که برای موفقیت در سرمایه‌گذاری املاک نیاز دارید، یاد می‌گیرید. این دوره حاصل ۳۰ سال تجربه در این بازار و هزاران معامله موفق و سود‌بخش است.

 

سرفصل های دوره آموزش مسائل سرمایه‌گذاری املاک

سرمایه‌گذاری در املاک یکی از راه‌های کسب درآمد از این بازار پول‌ساز است؛ اما بستن یک قرارداد پرسود، به مهارت و هوش اقتصادی بالایی نیاز دارد. در دوره خرید و فروش املاک، با مباحث زیر چم‌وخم بازار را یاد می‌گیرید:

 • فایل‌یابی
 • مشاوره املاک خود باشیم
 • ملک‌های لاکچری
 • شناخت ملک‌های لاکچری نسبت به دیگر ملک‌ها
 • قیمت‌گذاری سهام ملک
 • مؤلفه‌های شناخت خریداران ملک‌های لوکس
 • چگونگی اعتماد‌سازی و ایجاد اطمینان
 • بهبود کیفیت خدمات در املاک بر اساس متدهای بین‌المللی
 • مؤلفه‌های کیفیت خدمات
 • شناسایی سازندگان بر اساس سیستم اعتبار دهی و شاخص‌های کلیدی
 • استفاده از باشگاه مشتریان برای اولویت‌بندی و ایجاد هرم ارتباطات
 • مهندسی فروش‌
 • مدیریت ریسک‌‌‌
 • فروش املاک اداری

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

به‌صورت کلی دوره سرمایه گذاری در املاک برای تمام علاقه‌مندان به بازار ملک مناسب است، به‌خصوص اگر اهل سرمایه‌گذاری هستید، می‌توانید املاک را هم به سبد خود اضافه کنید. 

دوره آموزشی سرمایه گذاری در املاک برای افراد زیر تاثیر بیشتری خواهد داشت:

 • سرمایه‌گذاران: علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در املاک، می‌توانند با کمک دوره خرید و فروش املاک، به‌راحتی بهترین ملک برای خرید را تشخیص و معاملات سودساز‌تری انجام دهند.
 • سازندگان ملک: این افراد با دانش دوره سرمایه گذاری املاک ریسک‌های مربوط به ملک خود را کاهش و فروش خود را افزایش می‌دهند.
 • مشاوران املاک: دوره خرید و فروش املاک علاوه بر افزایش دانش و تخصصی که برای هر مشاور املاکی ضروری است، یک شبکه عالی از افراد ارزشمند برای مشاوران می‌سازد.

پس از گذراندن دوره چه توانایی هایی به‌دست خواهید آورد؟

پس از گذراندن دوره سرمایه گذاری املاک، می‌توانید فرصت‌های طلایی خرید ملک را در بازار بیابید. هزینه فرصت که یکی از مهم‌ترین اصول سرمایه‌گذاری در هر بازاری است به‌صورت ملموسی توسط دوره خرید و فروش املاک کاهش می‌یابد. 

دیگر در بازار املاک کسی کلاه‌تان را بر‌ نخواهد داشت؛ زیرا شما دانش و تخصص مورد نیاز را جهت حضور در بازار و انجام معاملات سود‌ساز خواهید داشت. همچنین کسی نمی‌تواند ملکی را گران به شما بفروشد؛ چون با فاکتورهای قیمت‌گذاری به‌خوبی آشنا هستید.

در ضمن، پس از پایان دوره یک مدرک فنی‌و‌حرفه‌ای قابل ترجمه نیز دریافت می‌کنید.

آکادمی کاشانی کیا این فرصت را برای شما فراهم کرده‌است تا در صورتی که یک‌ بار در دوره شرکت کرده‌اید و نیازمند آموزش مجدد در مبحثی هستید، با هماهنگی قبلی و به‌صورت رایگان، دوباره در جلسه مورد‌نظر شرکت کنید. 

 

هزینه دوره سرمایه‌گذاری املاک

هزینه ثبت‌نام در دوره غیر‌حقوقی املاک X میلیون تومان است. 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر دربارۀ چگونگی و شرایط پرداخت قسطی با آکادمی کاشانی‌ کیا تماس بگیرید. 

دکتر امیر همایون کاشانی کیا

نظرات دانشجویان

بنده دکتر رو داخل سایتشون پیدا کردم، دنبال کلاس‌های موفقیت در ملک و املاک بودم و با دوره‌های دکتر آشنا شدم و پس از حضور در اولین دوره شیفته‌ی دکتر شدم و همراه خودم در دوره‌ی بعدی دوستان خودمم رو هم اضافه کردم.

icons8-quote-24

رضا کاظمی

دانشجو

دکتر واقعا شحصیتی داره که خیلی با آدم رک و راسته، آدمی نیست که به ما انگیزه بده و صرفا فقط حالمون بهتر بشه دکتر به قول گفتنی ماهی‌گیری رو یاد ما میده ، ماهی رو دست ما نمیده و صرفا حالمون خوب نمیشه ولی کلا روند زندگیمون عوض میشه ، خیلی ممنونم ازشون.

icons8-quote-24

سعید رضایی

مشاور املاک

از طریق یکی از همکارام حدود ۲ سال پپش با جناب دکتر کاشانی کیا آشنا شدم. خیلی عالی و پر محتوا و خیلی توی کار به ما کمک شد و خیلی تجربه‌های زیادی به دست آوردم. ممنونم ازشون.

icons8-quote-24

خانم احمدوند

مشاور املاک

من با دکتر و تیمشون تقریبا میشه گفت ۵ سال پیش از طریق پیج اینستاگرامی آشنا شدم، کلاس هاشون رو توی دانشگاه هادی گذروندم. چند سالی که خودم کار کردم به کنار، بعد از اون با دکتر آشنا شدم واقعا تغییر اساسی توی کارم داد خیلی راضیم و پیشنهاد می‌کنم به همه‌ی همکار‌هام واقعا توی این دوره ها شرکت کنند.

icons8-quote-24

ترک پیچ لو

مدیر

سوالات متداول

فایل‌یابی، مشاوره املاک خرد، ملک‌های لاکچری، مهندسی فروش‌، مدیریت ریسک‌‌‌ و فروش املاک اداری

تمام افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در املاک، سازندگان ملک و مشاوران املاک.

بله! علاوه بر دانش تخصصی، یک شبکه از افرادی که خواهان سرمایه‌گذاری در املاک هستند، نیز می‌سازید.

ثبت‌ نام دوره

درباره دوره‌ها و خدمات ما اگر سوالی دارید؛ فرم را تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها