قبلی
دوره حقوقی املاک

دوره حقوقی املاک

دوره حقوقی املاک آکادمی کاشانی یک برنامه آموزشی جامع است که به صورت تخصصی به مباحث حقوقی مرتبط با صنعت املاک و مستغلات زمین و ملکی می‌پردازد. این دوره به صورت تئوری و عملی برای افرادی که در حوزه املاک و مستغلات فعالیت می‌کنند یا علاقه‌مند به ورود به این صنعت هستند، طراحی شده است.

۱۲۰۰
دانش آموخته
۱۲۰۰
مدرک ارائه شده

چرا آکادمی کاشانی کیا؟

ارائه مدرک بین المللی قابل ترجمه

دوره های پروژه محور و عملیاتی

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ

پشتیبانی و مشاوره

دوره‌های آموزش حقوقی املاک

درباره دوره آموزش حقوقی املاک

اگر به‌عنوان یک مشاور املاک با مسائل حقوقی کاملا آشنا نیستید و با نوشتن قرارداد‌های اشتباه، سرپیچی از قوانین و مالیات‌های زیاد سر‌وکله می‌زنید، دوره حقوقی املاک مخصوص شماست!

شغل مشاور املاک یکی از پر درآمد‌ترین مشاغل جهان است؛ اما کسب درآمد در این بازار به‌همین سادگی هم نیست! برای فعالیت در بازار ملک باید با قوانین آشنا باشید. عدم آشنایی با قوانین می‌تواند ضرر زیادی هم به شما و هم به خریداران وارد کند.

 در مواردی ممکن است قرارداد‌هایی خارج از چارچوب قانونی بنویسید که هیچ ارزش حقوقی ندارند. این اتفاق یک کابوس بزرگ برای هر مشاور املاکی است.

آکادمی کاشانی کیا این فرصت را برای شما فراهم کرده تا آموزش حقوقی مشاور املاک را زیر نظر حرفه‌ای‌های بازار یاد بگیرید.

 

ضرورت آموزش حقوقی مشاور املاک

یک املاکی بدون دانش کافی از قوانین کار  ممکن است با مشکلات زیر روبرو شود:

 

 1. شناخت نداشتن از مقررات ملکیت: نبود آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به ملکیت و انتقال مالکیت، می‌تواند منجر به مشکلات حقوقی و اداری شود. این مشکل ممکن است در خرید و فروش املاک، رهن و اجاره، تبادل املاک و سایر معاملات مالکیت مربوط به ملک به وجود آید.

 

 1. قراردادهای ناصحیح یا ناقص: آگاهی نداشتن از قوانین مربوط به قراردادهای املاک، می‌تواند منجر به تهیه و امضاء قراردادهای نادرست یا ناقص شود. این ممکن است باعث ایجاد ابهام در شرایط قراردادی، حفاظت‌نشدن از منافع املاکی و در نتیجه بروز اختلافات حقوقی شود.

 

 1. نقض قوانین همسایگی: آگاهی نداشتن از حقوق و وظایف همسایگان می‌تواند به وقوع خلافی‌ها و اختلافات در محله‌های مسکونی منجر شود. این مشکل ممکن است به دعاوی حقوقی ناشی از اختلافات همسایگی منجر شود و رابطه با همسایگان را به خطر بیندازد.

 

 1. اطلاع نداشتن از قوانین اجاره و رهن: آگاهی نداشتن از قوانین و مقررات مربوط به اجاره و رهن، می‌تواند به تداخلات در قراردادهای اجاره، افزایش خطرات مالی و حقوقی برای املاکی و مستاجران منجر شود.

 

 1. نقض قوانین ساخت و ساز: آگاهی نداشتن از قوانین ساخت‌وساز می‌تواند منجر به نقض مقررات و عدم حصول مجوزهای لازم شود. این مشکل ممکن است به تعلیق پروژه‌های ساختمانی، جریمه‌ها و در نهایت خسارات مالی منجر شود.

 

 1. رعایت نکردن قوانین مالیاتی: آگاهی نداشتن از قوانین مربوط به مالیات املاک، می‌تواند به پرداخت نکردن درست مالیات یا انجام اشتباهات مالیاتی منجر شود. این مشکل ممکن است به جریمه‌ها و مشکلات حقوقی با مراجعات مالیاتی منجر شود.

 

برای جلوگیری از این مشکلات، آموزش مسائل حقوقی املاک یک امر ضروری است.

 

درباره دوره حقوقی املاک

درآمد بالا در شغل مشاور املاک فقط در مهارت‌های فروش خلاصه نمی‌شود. شما نیاز دارید علاوه بر فروش در مسائل حقوقی نیز استاد باشید.

در دوره حقوقی املاک آکادمی کاشانی کیا، از صفر تا صد تمام مسائل حقوقی و قانونی که ممکن است در طول سال‌های فعالیتتان با آن مواجه شوید در ۱۰۰ ساعت به شما آموزش داده می‌شود.

این دوره با پشتوانه تجربه ۳۰ ساله در حوزه املاک، ارائه می‌شود.  آموزش حقوقی املاک در آکادمی ما به‌صورت حضوری و غیر‌حضوری برگزار می‌شود.

سرفصل های دوره آموزش مسائل حقوقی املاک

این دوره حقوقی شامل ۱۰ ساعت آموزش حضوری و ۹۰ ساعت آموزش غیر‌حضوری به شرح زیر است:

آموزش مبایعه‌نامه‌نویسی و اجاره‌نامه

این دوره شامل قوانین مربوط به مبایعه‌نامه‌نویسی و اجاره‌نامه است و مشاوران با صفر تا صد الزامات قانونی در تدوین و تنظیم مبایعه‌نامه‌ و اجاره‌نامه آشنا می‌شوند. این دوره در ۵ جلسه ۲ ساعته با هزینه ۵ میلیون‌ تومان تدریس می‌شود. 

پکیج آموزشی موارد قانونی

در پکیج آموزش موارد قانونی آکادمی کاشانی‌کیا ۹ مبحث ضروری زیر آموزش داده می‌شود:

 • مبایعه‌نامه‌نویسی
 • اجاره‌نامه‌نویسی
 • حقوق متعاملین
 • سندخوانی و انواع سند
 • افراز و تفکیک
 • وام و رهن
 • دریافت کمیسیون
 • مالیات و ارزش افزوده
 • خرید در مزایده

هر کدام از مباحث بالا به‌صورت جداگانه در یک جلسه ۳ ساعته آموزش داده خواهند شد. هزینه در نظر گرفته شده برای هر مبحث مبلغ ۵۰۰ هزار تومان است.

پکیج آموزشی داوری و صدور رای

این پکیج شامل آموزش مفاهیم و قوانین مربوط به انتخاب داوران، داوری و صدور رای در مسائل حقوقی است. دوره شامل ۴ جلسه ۳ ساعته است و هزینه آموزش برای این پکیج ۵ میلیون تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه‌های معتبر بین‌المللی، مدرک فنی‌حرفه‌ای و وزارت علوم دریافت می‌کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

یک دوره حقوقی مشاور املاک مناسب برای افراد و گروه‌هایی است که علاقه‌مند به کسب‌و‌کار املاک هستند و می‌خواهند بر مسائل حقوقی تسلط داشته باشند. افراد زیر کسانی هستند که می‌توانند از دوره حقوقی املاک بهره ببرند:

 

 1. مشاوران املاک: اگر شما یک مشاور املاک هستید و قصد دارید دانش خود را در زمینه حقوق مربوط به املاک و ملک‌داری تقویت کنید، دوره حقوقی مشاور املاک می‌تواند به شما کمک کند.

 

 1. وکلا: وکلایی که در حقوق ملکی تخصص دارند نیز می‌توانند از دوره حقوقی مشاور املاک استفاده کنند. این دوره به آن‌ها کمک می‌کند تا در مسائلی مانند قراردادهای خرید و فروش ملک، اجاره، مسائل مربوط به حقوق ملکی و تنظیم قراردادهای املاک به عنوان مشاور حقوقی برای موکلان خود عمل کنند.

 

 1. کارمندان اداره املاک: افرادی که در ادارات مربوط به املاک و مستغلات کار می‌کنند، می‌توانند از آموزش حقوقی مشاور املاک استفاده کنند. این دوره به آن‌ها کمک می‌کند تا قوانین و مقررات مربوط به معاملات املاک را بهتر درک کنند و بتوانند به‌صورت حرفه‌ای‌تر و کارآمدتر خدمات مشاوره به مردم ارائه دهند.

 

 1. سازنده‌ها: دوره حقوقی مشاور املاک به سازنده‌ها کمک می‌کند تا بدون نقض قوانین، به ساخت‌و‌ساز خود ادامه دهند و از راهکارهای قانونی برای بهبود ملک خود استفاده کنند. 

 

به طور کلی، دوره حقوقی مشاور املاک برای هر کسی که علاقه‌مند به فعالیت در صنعت املاک و ملک‌داری باشد و می‌خواهد دانش لازم در زمینه حقوق را بیاموزد، مناسب است.پس از گذراندن دوره چه توانایی هایی به‌دست خواهید آورد؟

 بعد از  گذراندن دوره حقوقی املاک خیال شما از تمام درگیری های قانونی راحت خواهد شد و با دیدن آموزش اصطلاحات حقوقی املاک، در جلسات، با اطمینان و اعتمادبه‌‌نفس بیشتری صحبت خواهید کرد.

 مشکلات حقوقی شما پس از پایان آموزش حقوقی املاک، کاهش می‌یابد و حتی به صفر خواهند رسید.

علاوه بر این شبکه‎‌سازی که با اساتید و هم‌دوره‌ای‌هایتان انجام می‌دهید گنجی ارزشمند است که  در ادامه مسیر شغلی، کمک شایانی به شما خواهد کرد. 

لازم به ذکر است پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه‌های معتبر بین‌المللی، مدرک فنی‌حرفه‌ای و وزارت علوم دریافت می‌کنید.

 

هزینه دوره حقوقی املاک

هزینه ثبت‌نام در دوره حقوقی املاک بصورت کلی ۱۴.۵ میلیون تومان است. البته شما می‌توانید فقط در دوره مورد نیازتان شرکت کنید و هزینه آن را به‌ تنهایی پرداخت کنید.

جهت نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی و شرایط پرداخت قسطی با آکادمی کاشانی‌ کیا تماس بگیرید. تیم ما آماده است که در این زمینه شما را راهنمایی کند و پاسخگوی تمام سوالاتتان باشد.

 

دکتر امیر همایون کاشانی کیا

این دوره شامل ۳ زیر دوره است:
آموزش مبایعه نامه نویسی و اجاره نامه
پکیج آموزشی موارد قانونی
پکیج آموزشی داوری و صدور رای

نظرات دانشجویان

بنده دکتر رو داخل سایتشون پیدا کردم، دنبال کلاس‌های موفقیت در ملک و املاک بودم و با دوره‌های دکتر آشنا شدم و پس از حضور در اولین دوره شیفته‌ی دکتر شدم و همراه خودم در دوره‌ی بعدی دوستان خودمم رو هم اضافه کردم.

icons8-quote-24

رضا کاظمی

دانشجو

دکتر واقعا شحصیتی داره که خیلی با آدم رک و راسته، آدمی نیست که به ما انگیزه بده و صرفا فقط حالمون بهتر بشه دکتر به قول گفتنی ماهی‌گیری رو یاد ما میده ، ماهی رو دست ما نمیده و صرفا حالمون خوب نمیشه ولی کلا روند زندگیمون عوض میشه ، خیلی ممنونم ازشون.

icons8-quote-24

سعید رضایی

مشاور املاک

از طریق یکی از همکارام حدود ۲ سال پپش با جناب دکتر کاشانی کیا آشنا شدم. خیلی عالی و پر محتوا و خیلی توی کار به ما کمک شد و خیلی تجربه‌های زیادی به دست آوردم. ممنونم ازشون.

icons8-quote-24

خانم احمدوند

مشاور املاک

من با دکتر و تیمشون تقریبا میشه گفت ۵ سال پیش از طریق پیج اینستاگرامی آشنا شدم، کلاس هاشون رو توی دانشگاه هادی گذروندم. چند سالی که خودم کار کردم به کنار، بعد از اون با دکتر آشنا شدم واقعا تغییر اساسی توی کارم داد خیلی راضیم و پیشنهاد می‌کنم به همه‌ی همکار‌هام واقعا توی این دوره ها شرکت کنند.

icons8-quote-24

ترک پیچ لو

مدیر

سوالات متداول

دوره املاک و مستغلات یک برنامه آموزشی تخصصی است که برای ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز افراد برای کار در صنعت املاک طراحی شده است. این دوره ها جنبه های مختلفی از املاک و مستغلات مانند ارزیابی املاک، تجزیه و تحلیل بازار، مقررات قانونی، گزینه های تامین مالی و استراتژی های بازاریابی را پوشش می دهند.

دوره املاک و مستغلات یک برنامه آموزشی تخصصی است که برای ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز افراد برای کار در صنعت املاک طراحی شده است. این دوره ها جنبه های مختلفی از املاک و مستغلات مانند ارزیابی املاک، تجزیه و تحلیل بازار، مقررات قانونی، گزینه های تامین مالی و استراتژی های بازاریابی را پوشش می دهند.

دوره های املاک و مستغلات برای طیف گسترده ای از افراد، از جمله مشاوران املاک مشتاق، کارگزاران، مدیران املاک، سرمایه گذاران و هر کسی که علاقه مند به درک بازار املاک و مستغلات است، مناسب است. چه در این صنعت جدید باشید و چه به دنبال پیشرفت شغلی خود هستید، دوره املاک و مستغلات می تواند سودمند باشد.

ثبت‌ نام دوره حقوقی املاک

اگر سوالی درباره دوره‌ حقوقی املاک دارید، فرم را تکمیل کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها